Відповідно до інструктивно – методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо допрофільної підготовки, учні 9 та 10 класу проходили допрофільну підготовку на уроках трудового навчання за технологічним напрямом: спеціальність «Автосправа» та «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». 

 

Івахнюк Тарас 

11 клас

 

 

 

 

 

Плечій Вадим

8 клас 

 

 

Жиляк Мирослава

11 клас

 

 

 

 

 

Андрійчук Анжела

8 клас


 

 

 

 

Ільницька Діана

10 клас

 

 

 

 

Білан Василь

4 клас

Учениця 12 класу, Гуменюк Ольга – дипломат Всеукраїнського інтелектуального конкурсу «Ерудит».

Учні школи приймали участь у різноманітних конкурсах, а саме :

ü   У Міжнародному природничому конкурсі «Колосок осінній – 2017» (координатор – учитель біології та хімії Кузів Ю.Б.)

 

«Золотий колосок»

         Блонська Оксана (6 кл.);

         Жолобак Святослав ( 6 кл.);

 

         Михайлів Василь (6 кл.);

         Гаврилишин Катерина (7 кл.);

         Ільницька Діана (9 кл.);

         Стадник Роксолана (11 кл.);

         Гуменюк Ольга (12 кл.)

 

«Срібний колосок»

         Досяк Андрій (6 кл.);

         Андрейчук Анжела (7 кл.);

         Шатохін Дмитро (7 кл.);

         Плечій Вадим (7 кл.);

         Горліцина Катерина (9 кл.);

         Івахнюк Тарас (10-А кл.);

         Жиляк Мирослава (10 кл.)

 

Крім того, спільна команда школи та Калуського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей” ліцею  «Торнадо» завоювала І нагороду у номінації «Дослідження», за проект «Пошук джерельної питної води» на Всеукраїнському чемпіонаті «Robofist – більше, ніж роботи» у місті Києві (Ільницька Діана – 9 кл. та Поліщук Вікторія – 11 кл.).

Також, учні школи –  Кобзан Олексій – 10-А кл., Поліщук Вікторія – 11 кл.,       Касько Вікторія – 12 кл. – прийняли участь у Міжнародному проекті «Між традиціями та сучасністю», що проходив у польському місті Ополє. (Координатори вчитель історії Ушакова Н.М.,  вчитель ритміки Федорко О.С.).

 

 

Меценатами школи є: ТОВ „Карпатнафтохім”, благодійний фонд «Світ для дітей». Отримано благодійну допомогу від Мальтійської служби допомоги дітям: обладнання, інвентар на класи на суму 21265 грн. та адресна допомога всім учням; від ТОВ «Карпатнафтохім» – інтерактивна дошка з проектором на суму 30 тис. грн. та пакет участі команди у Всеукраїнському конкурсі з робототехніки на суму 18 тис. грн, а будівельна німецька фірма «КНАУФ» перечислила 10 тис. грн. на придбання для учнів 9 класу обладнання по допрофільній підготовці.

Дирекція школи сприяє обміну досвідом, розвиває співпрацю з ВПУ, Вищими навчальними закладами у напрямку профорієнтації; налагоджує роботу із громадськими організаціями та благодійними фондами.

Так, у травні підписано угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин з Молодіжною громадською організацією «Молодь у дії» з метою проведення спільних просвітницько-профілактичних заходів, спрямованих на попередження психологічного насильства, неприпустимість проявів булінгу в дитячому середовищі.

Школа приймає участь у реалізації програм міжнародного обміну 3 Республікою Польща:

Проект “Пізнати, щоб зрозуміти”, м. Олесно (2016 р.)

Проект “Між традиціями і сучасністю”, м. Олесно (2017 р.)

Програма культурного обміну. Організатор – Польсько-Український Фонд дітей та молоді “Пястун” м. Ополе, куратор Кшиштоф Павляк.

З цією метою група учнів школи влітку здійснила подорож у Польщу.

Особливої уваги заслуговує сприяння адміністрації для участі учнів у Міжнародних, Всеукраїнських та обласних фестивалях, конкурсах.

Результатом є:

  • подяка департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА за участь в обласному огляді-конкурсі учнівської творчості серед інтернатних закладів обласного підпорядкування;
  • 2017р. – І і III місця на Міжнародному фестивалі «Назустріч мрії» у Болгарії та поїздка в Китай у серпні місяці Анжели Андрейчук (І місце);
  • 2018р. – три фіналістки відбіркового туру Міжнародного фестивалю «Назустріч мрії» – Андрейчук Анжела (8кл.), Поліщук Вікторія (11кл.) і Ільницька Діана (9кл.), які у липні брали участь у фіналі Міжнародного фестивалю «Назустріч мрії», що відбувся в літньому таборі “Бригантина” на березі Чорного моря.
  • 2017р. – суддівський приз команді учнів та тренерів – кубок в номінації “Крізь терни до зірок” за стійкість та наполегливість на Всеукраїнському конкурсі Міжнародної програми FIRSTLEGOLeague/ Гра роботів, м. Київ
  • 2018р. – І нагорода в номінації “Дослідження” на Всеукраїнському конкурсі Міжнародної програми FIRSTLEGOLeague / Гра роботів, м. Київ

Крім того, з ініціативи Голови ГО «Центр сприяння і розвитку програм та , проектів ЮНЕСКО у Львівській області» Ігора Малеха, у 2018р. відбулося відкриття на базі школи Центру народної дипломатії:

  • Лютий 2018р. – підписано договір про співпрацю закладу з ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області»;

`                                              –   20 лютого 2018р. – зустріч з міським головою Ігорем Матвійчуком з питань обміну думками про відкриття Центру та співпрацю;

  • 27 квітня 2018р. – відкриття Центру народної дипломатії «Народнийдипломат» за участю місцевих органів влади, представників закладів освіти та громадських організацій, ЗМІ;
  • 04 травня 2018р. – з робочим візитом у школі перебував Генеральний Консул Чеської Республіки у м. Львові Павел Пешек;
  • 21 травня 2018р. – робоча поїздка членів Центру до м. Львова у Генеральне Консульство Чеської Республіки у м. Львові з метою, ознайомлення роботи Консульства та намітити подальшу роботу в напрямку співпраці з Генеральним Консулом Павелом Пешеком.

Знаменна подія для закладу – участь учня 11 класу Головчака Романа в Міжнародному конкурсі серед учнів ВПУ з професії монтажник гіпсокартонних конструкцій на базі ВПУ 7 м. Калуш.