Роксолана Караїм - директор школи

Бачити результати своєї праці – чути мову своїх учнів. Опора на колектив і громадські організації, уміння працювати з людьми – основа успішної діяльності, що створює позитивний імідж школи.

  • roksolana45@ukr.net

Світлана Микитин - заступник директора з навчальної роботи

Учитель, який передає дитині лише знання, – це ремісник; той, хто виховує характер, – справжній митець у своїй справі.

 Софія Русова

Леся Масляк - заступник директора з виховної роботи

Виховання дитини — це не мила забава, а завдання, що вимагає капіталовкладень — тяжких переживань, зусиль безсонних ночей і багато, багато думок.    

Януш Корчак

Марія Шевчук - заступник директора з господарської роботи

Кожній людині протягом дня представляється не менше десяти можливостей змінити своє життя. Успіх приходить до того, хто вміє їх використовувати.

Андре Моруа

Кредо педагогічного колективу

Ми переконані, що здатність до змін, пошуку нових засобів, методів і форм освітньої та виховної діяльності є на даний час вирішальним фактором розвитку школи, що забезпечує її конкурентоспроможність. Реальність сьогодення диктує все нові і нові завдання перед освітою, вирішити, які неможливо, працюючи по-старому. Тому не дивно, що одним із стратегічних напрямів школи стає інноваційна діяльність, яка формує імідж школи та педагогічного колективу у селищі, районі, області, на всеукраїнському рівні. 

Співпраця і самостійність педагогів

Найбільший виклик сучасної школи — це співпраця педагогів всередині освітнього закладу. Адже ми хочемо створити суспільство, де люди вміють разом жити, працювати і вчитися. Педагогічний колектив має бути прикладом для дітей.

Відкритість для батьків і громади

Спілкування школи з громадою — ще одна важлива тема. На перший погляд, школі вигідніше працювати за закритими дверима, щоб ніхто не знав, що там відбувається. Школа має знати, навіщо вона потрібна громаді. Треба працювати відкрито: щоб і педагоги, і батьки одержували той результат, на який кожен сподівається. Для цього потрібні спільні зусилля обох сторін, обмін інформацією і позитивне налаштування. Батьки мають відчувати себе партнерами школи.

Індивідуальний підхід

Не може бути єдиного стандартного підходу до всіх учнів. Треба чесно визнати, що ми не ставимо своєю метою дати всім блискучу освіту — це вже залежатиме від індивідуальних здібностей кожного учня. Однак ми хочемо дати кожному правильний, хороший зміст освіти. Це для нас головне. Наші педагоги не мають права «сортувати» учнів на кращих і гірших. Треба знайти підхід до кожного.